Reklam
Reklam

Yılport Samsunspor'dan 2 imza birden

Yılport Samsunspor, Halil İbrahim Çolak ve Recep Burak Yılmaz ile Antalya kampında sözleşme imzaladı.

Yılport Samsunspor'dan 2 imza birden

Yılport Samsunspor, Halil İbrahim Çolak ve Recep Burak Yılmaz ile Antalya kampında sözleşme imzaladı.

Yılport Samsunspor'dan 2 imza birden
26 Aralık 2019 - 17:03

Yılport Samsunspor, Antalya’daki kamp yaptığı otelde düzenlenen imza törenine Genel Menajer Mustafa Aztopal’da katıldı. İmza töreni öncesi konuşan Genel Menajer Mustafa Aztopal, “İbrahim Halil Çolak deneyimi, profesyonelliği ve kalitesiyle, Recep Burak Yılmaz da dinamizmi, istikrarı ve geleceğe dönük bir oyuncu olması özelliği ile takımımıza büyük katkı sağlayacaklardır. Futbol yetenekleri dışında karakter olarak da çok doğru isimleri bünyemize kattığımızı düşünüyorum. Her ikisine de hoş geldin diyor bu seneki hedefte başarılara birlikte imza atacağımıza olan inancımı belirtmek istiyorum” dedi.
Yılport Samsunspor’a geldiği için çok mutlu ve gururlu olduğunu belirten İbrahim Halil Çolak, “20 sene önce çocukluk arkadaşım bana Samsunspor’u aşılıyordu. Samsunspor taraftarını ve şehrini çok övüyordu. ‘İnşallah bir gün o formayı giyersin’ demişti ve o bir gün bugün oldu. Bu formayı bundan sonra en güzel şekilde terletip, yolun sonunda şampiyonluğun geleceğine inanıyorum. İnşallah Samsunspor taraftarını mahcup etmem. En güzel şekilde hep birlikte şampiyon oluruz” diye konuştu.
Herkesin hayal ettiği ve formasını giymek istediği bir takımda olduğunu ifade eden Recep Burak Yılmaz ise, “Böyle bir camiada olmaktan dolayı çok mutluyum. Beni bu formayı layık görenlere sonuna kadar formanın hakkını vererek cevap vermek istiyorum. Herkesin hayal ettiği ve formasını giymek istediği bir camiadayım. Bana verilen bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağım. İnşallah birlikte şampiyon olacağız ve birlikte yükseleceğiz” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından İbrahim Halil Çolak 6 aylık ve Recep Burak Yılmaz ise 2.5 yıllık kendini Yılport Samsunsporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum