TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL 'UN GİZLİ EMEKTARI...
Reklam
Reklam
Kazım İLHAN

Kazım İLHAN

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL 'UN GİZLİ EMEKTARI...

03 Ekim 2019 - 22:52

Merhaba kıymetli okuyucularım; Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 20-22 Eylül 2019 tarihleri arasında Teknik Komiserler için Aksaray Paralimpik Oyunlar Merkezi'nde 2019-2020 Tekerlekli Sandalye Basketbol Şehit Astsubay İlyas Kaya Sezonu gelişim semineri düzenlendiğini bir önceki yazımda siz okurlarımla paylaşmıştım.
Bu gün sizlere TBESF.( Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu) gizli emektarı ve Samsunlu Hemşerimiz olan Kenan Kasapoğlu hocamın,  dünden bu güne kadar hangi görevlerde bulunduğunu kendi ağzından dinleyerek siz okurlarımla  paylaşmak istedim..
1991-2002 yılları arasında Özürlüler Federasyonunda görev aldım. 2002 yılında ise Federasyon dörde ayrıldı ve 2002- 2007 yılları arasında Bedensel Engelliler Spor Federasyonunda,2007-2009 yıllarında Hentbol Federasyonunda,2010-2015 İşitme Engelliler Spor Federasyonunda,2016 yılından itibaren ise  eski görev yerim olan  Bedensel Engelliler Spor Federasyonuna geri döndüm.
2017 yılında ise  İSPANYA da  Avrupa Şampiyonu olan  Tekerlekli Sandalye Basketbol A Erkekler Takım  kafilesinde görev alarak, Takımımızın başarısını Ülkem insanı ile yaşamanın mutluluğunu asla unutamam.
 Sonuç olarak;  Kenan Kasapoğlu hocamız TBESF.( Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunda ) halen aktif olarak görev yapmakta olup, camiada sevilen, sayılan ve her konuda tabiri caizse elini taşın altına koymaktan çekinmeyen gizli bir emektarımızdır.
Düşündürebilmek, gelecek için üretilecek ürünün ana kapısıdır. ( Kazım İLHAN )
TOPLUMUN VE AİLENİN EN BÜYÜK İLACI DOĞRU İLETİŞİMDİR. ( Kazım İLHAN )
 Birlikte siz, biz demeden, sıcak, sevecen ve mutlu birlikteliklerin bir arada olduğu sağlıklı neşeli yarınlar dilerim. Saygılarımla Hoşça kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum