SONRA AH VAH DEMEYECEKSİN
Reklam
Reklam
Kazım İLHAN

Kazım İLHAN

SONRA AH VAH DEMEYECEKSİN

18 Temmuz 2019 - 17:39

Merhaba güzel insanlar, kıymetli okuyucularım;
 Bir önceki yazımda; ‪ Trafik konusunda toplumun ekranı karıncalı.olduğunu nedeninin ise halkımıza yaya konusu iyi anlatılamadı ki bu karmaşa ve kazalara davetiye her geçen gün artmakta veya bu konuda öncelik sende, bende kavgaları oluşmakta olduğunu bununla ilgili çözüm yolunu da  siz okurlarımla paylaşmıştım.

Bu gün ise sizlerle: Darbelerin toplum üzerindeki sonuçları ve bilinmesi gerekenler konusunu kısa ve öz anlatmak istiyorum.

Öncelikle şu iyi bilinmeli ki darbenin iyisi kötüsü olmaz. Toplum içinde büyük yaralar açar. Geçmiş te yaşanan darbelerin Ülkemizi ne hale getirdiği ortada, Aklı selim olan hiç kimse darbe ye ne yeltenir nede yapar. Çünkü sonuçları çok ağırdır.
Bilinen ve düşünülmesi gerekenler;
Yaşam içindeki hırslarımız hedeftir,
Bu gün farklı gün, Ülkene sahip çıkacaksın sonra ah vah demeyeceksin
Bu topraklar kanla sulanarak alındı her bir evladın öyle veya böyle genlerinde bu toprakları savaşarak, kan dökerek Ülkesine sahip çıkmış Ecdadların torunlarıyız.
Bayrakları bayrak yapan ve bu vatan topraklarının eder ve değerini kimse hesap edemez.
Bu dünyada paysız pay alırsın, fakat öbür dünyaya bir veya iki metre kefenle gidersin.
Kaliteli millet bilinçli bir toplumla yürür, yoksa bu vatan benim demeyen bir savaş esnasında ülkesini bırakıp gidenlerle dolar taşar.
O nedenle bu Türk milleti bu ülkenin kolay var olmadığını biliyor ve ülkesine daha doğrusu vatanına sahip olmak için her türlü mücadeleye varım diyor.
Sonuç olarak;  Kimse ne güdülmeli nede dümensiz olmamalı Bir tanedir hepimizin evladıdır Güzel cennet .vatanım.
Sevginin özü, kendi sevgini göstermekle başlar. ( Kazım İLHAN )
 
Düşündürebilmek, gelecek için üretilecek ürünün ana kapısıdır. ( Kazım İLHAN )
Bu sözün ne kadar önemli olduğunu konular işlendikçe fark edeceğimizden eminim.
Toplumun ve ailenin en büyük ilacı doğru iletişimdir. ( Kazım İLHAN )
Sizlerin düşünce ve duygularınız benim için önemli; Paylaşmak ve paylaşılmasını istediğiniz konularınızı bekliyorum. Saygılarımla.
Birlikte siz, biz demeden, sıcak, sevecen ve mutlu birlikteliklerin bir arada olduğu sağlıklı neşeli yarınlar dilerim. Hoşça kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum