SAMSUN'DA MEDİKALİN DUAYENİNE VEFA..
Reklam
Reklam
Kazım İLHAN

Kazım İLHAN

SAMSUN'DA MEDİKALİN DUAYENİNE VEFA..

03 Ağustos 2019 - 09:59

Merhaba güzel insanlar, kıymetli okuyucularım;
Bu başlığı atmamın nedeni; Samsunda yaşayan Devletin Valisinden tutun Milet Vekilleri, Belediye Başkanı, İş Adamları Sivil Toplum Kuruluşları ve Halktan ve Aile çevresinden insanlar, Samsun’da Medikalin Duayenine olan Mahir UZDİL Bey’e Vefalarını göstermek adına Büyük Camide yerlerini almışlardı.
Samsun’da Medikalin Duayeni olan Mahir UZDİL Beyin dünden bugüne yaşamından sizlere kısaca bahsetmek istiyorum Buyurun birlikte okuyalım. 
MAHİR UZDİL
Samsun’un tanınan, hoş sohbet ve fıkra anlatmasıyla ünlü değerli işadamı. Medikal sektörün duayeni, Samsun da ilk medikal işini 1973 yılında kuran ve firması sektörün okulu olmuş değerli bir şahsiyet. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alan ve Samsun’a bir şeyler katan bir insan. Çarşamba grubunun kurucularından, şakalarıyla ünlü, tavla uzmanı, aynı zamanda iyi bir gurme
Anlattığı fıkralarla etrafına mesaj veren, konunun net olarak anlatılmasını sağlayan neşe kaynağı ve sohbetlerin aranan ismi.
Son yıllara da işlerini yeğeni Cengiz UZDİL’e teslim etmiş ve sosyal hayattaki yaşamını sürdürmüştür. 2018 Aralık ayında başlayan hastalığı, maalesef 29 Temmuz sabahı son bulmuştur. Cenazesinde ki kalabalıkta yapılan sohbetler, onun insanlık yönü, şakaları ve anılarıyla devam etti.
Sonuç olarak; Anlatılacak o kadar anısı var ki. Duayenimizin Mekanı Cennet olsun, Sevenlerinin başı ise sağ olsun.
Sevginin özü, kendi sevgini göstermekle başlar. ( Kazım İLHAN )
 
Düşündürebilmek, gelecek için üretilecek ürünün ana kapısıdır. ( Kazım İLHAN )
Bu sözün ne kadar önemli olduğunu konular işlendikçe fark edeceğimizden eminim.
Toplumun ve ailenin en büyük ilacı doğru iletişimdir. ( Kazım İLHAN )
Sizlerin düşünce ve duygularınız benim için önemli; Paylaşmak ve paylaşılmasını istediğiniz konularınızı bekliyorum. Saygılarımla.
Birlikte siz, biz demeden, sıcak, sevecen ve mutlu birlikteliklerin bir arada olduğu sağlıklı neşeli yarınlar dilerim. Hoşça kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum