GELEN GİDENİ ARATMASIN..
Reklam
Reklam
Kazım İLHAN

Kazım İLHAN

GELEN GİDENİ ARATMASIN..

30 Aralık 2019 - 08:33

Merhaba kıymetli okuyucularım; Her yeni yıl yeni bir başlangıç. 2020'a saatler kala bu yeni başlangıca yakışır şekilde insanlar birbirlerini tebrik etmek ister.
Evet her toplumun kendine has 2020 den dilek ve isteklerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Buyurun birlikte okuyalım;
Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!
Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar..
Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Yeni yıl mesajımla mutlu bir başlangıç yap...
Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, hayatın hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.
Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Sevgi huzur, barış yol göstericin olsun inşallah.
Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle
2020 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..
Sonuç olarak; 2020 yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün sevdiklerime saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.
Düşündürebilmek, gelecek için üretilecek ürünün ana kapısıdır. ( Kazım İLHAN )
Toplumun ve ailenin en büyük ilacı doğru iletişimdir. ( Kazım İLHAN )
Sizlerin düşünce ve duygularınız benim için önemli; Paylaşmak ve paylaşılmasını istediğiniz konularınızı bekliyorum. Saygılarımla.
Birlikte siz, biz demeden, sıcak, sevecen ve mutlu birlikteliklerin bir arada olduğu sağlıklı neşeli yarınlar dilerim. Hoşça kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum