ENGELSİZSİNİZ HAYATA DAİR...
Reklam
Reklam
Kazım İLHAN

Kazım İLHAN

ENGELSİZSİNİZ HAYATA DAİR...

16 Ocak 2020 - 17:07

Merhaba kıymetli okuyucularım; Hayal demişken hayal etmenin insanla bir bütün olduğuna inanan insanım.
Ne düşlemekten nede hedeflerinizden asla vaz geçmeyin. Bir yaşın ilerlemesi nasıl durdurulamayacağı gibi hedeflerinizden de asla kırılsa da, dökülse de onların sizden nazar çıkardığını düşleyerek yolunuzdaki davanızdan asla vaz geçmeyin.
Çünkü zaman kıymetli, her anını yitirmeden anlamak için çevremizdeki insanlardan şu sözleri hep duymuşunuzdur. Örnek vermek gerekirse, ah gençliğim olsaydı veya şimdiki aklım olsaydı. Farkında mısınız hep bir geçmişe dair pişmanlıklar dile getiriliyor.
Bu konuda çok söylenmektense bu günden itibaren nerede kalmıştık deyip hedefiniz olan hayallerinize kilitlenin derim. İnsanı insan yapan en önemli özelliklerden biri vefa duygusudur. Bu duygu, sevilen veya sevilmesi gereken kimselere verilen değerin bir ölçüsüdür.
Vefa duygusuna sahip olmayanlar sadece kendini, zevkini ve menfaatini düşünen bencil kimselerdir.
İşte vefalı bir dostum ve de kardeşim olan Mete Kahraman’ın programında bahsedeceğim.
Geçen yıl Haber AKS Tv. de Engelsizsiniz yaşama dair 45 dakika programının yapım ve sunucusu olan Mete Kahraman kardeşim. dunyanın sesi com.tr de Her hafta Salı günleri saat 14 de yine aynı formatta farklı konukları ile gündemdeki konuları siz izleyicileriyle buluşturmaktadır.
Bu hafta 14 Ocak 2020 Salı günü saat;14’de sevgili kardeşim Mete Kahraman’ın ENGELSİZSİNİZ Hayata dair  programına konuk oldum.
 İnternette Youtube arama motorun https://www.dunyaninsesi.com.tr/samsun-haber yazarsanız. Sosyolog ve Aile Danışmanı Kazım İlhan Engelsizsiniz Programında Mete Kahraman'ın Sorularını Yanıtlayacak bu programı girdiğinizde AİLE VE BİRÇOK GÜNDEMDEKİ BİLİNMEYEN konuları izleme imkânı bulursunuz.
Programın ne kadar samimi, içten iki insanın doğaçlama ve empati yaparak, konuların nasıl akıcı işlediğini göreceksiniz. Program hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi bekliyorum.
Ayrıca; DÜNYANIN SESİ Genel Yayın Yönetmeni Sinan Sallabaş Bey’e Samsundan yayın yapan https://www.dunyanin sesi.com.tr/samsun-Haber’in hayırlı olmasını dilerim.
Sonuç olarak; İnanıyorum bu programı izledikten sonra, sevgili kardeşim Mete kahramanın hayatın içinde yaşananları dile getiren programlarını izlemek isteyeceksiniz. Çünkü bizlere konuklarıyla verdiği mesajlar önemli.
Düşündürebilmek, gelecek için üretilecek ürünün ana kapısıdır. ( Kazım İLHAN )
Toplumun ve ailenin en büyük ilacı doğru iletişimdir. ( Kazım İLHAN )
Sizlerin düşünce ve duygularınız benim için önemli; Paylaşmak ve paylaşılmasını istediğiniz konularınızı bekliyorum. Saygılarımla.
Birlikte siz, biz demeden, sıcak, sevecen ve mutlu birlikteliklerin bir arada olduğu sağlıklı neşeli yarınlar dilerim. Hoşça kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum