EMEĞİN DAMAKTA BIRAKTIĞI TAT…
Reklam
Reklam
Kazım İLHAN

Kazım İLHAN

EMEĞİN DAMAKTA BIRAKTIĞI TAT…

28 Ağustos 2019 - 21:18

Merhaba güzel insanlar, kıymetli okuyucularım;
Bu gün sizlere; Kışa merhaba demeden önce, yaz aylarının vazgeçilmezi olan dondurma yani  Ballıbaba Dondurmasındaki emeğin damakta bıraktığı tattan bahsetmek istiyorum.
Öncelikle Bu tadı bizlerle buluşturan ATAKUM Ballıbaba Dondurma Deniz evleri şubesinin işletme yetkilisi Sabri Orkun DÜZBAL Beyin duygu ve düşüncelerini siz okurlarımla paylaşmak isterim.
Buyurun birlikte okuyalım: Şahsım(Sabri Orkun DÜZBAL 11 yıldan bu yana Ballıbaba Dondurma bünyesinde hizmet vermekteyim ve dondurmalarımız %100 doğal inek sütü ve doğal salepten yapılmaktadır ve hiçbir katkı malzemesi ve koruyucu yoktur..
Kurucusu Hasan yıldız ve oğlu Ahmet yıldız 50 yıldan bu yana hizmet vermekte olan ve dondurma imalatın her aşamasında bulunarak takibini sürdürmektedirler.
Öncelikli amacımız Deneyimli kadromuzla müşterilerimize kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet vermektir..
2008 yılından  bu güne kadar gelen ailelerimize  güvenli ve huzurlu bir ortamda dondurmamızı paylaşmaktan onur ve mutluluk duymaktayım..
Ayrıca bu dondurmayı bizlerle buluşturan emekçi kardeşlerimizi onur ize etmek adına isim ve görevlerini siz okurlarımla paylaşmak istedim.
İşletme yetkilisi; Sabri Orkun DÜZBAL,   Şef Garson ve  Keskici ; Samet DARAKÇI ,  Keskici ; Baran ÖZKAN,  Garson;  Semih ÖZGEN  Garson;  Efehan AYDIN  Garson; Melih YENİCE; Garson; Yunus Emre ÇAYLAK  Mutfakçı ;Yunus ÇAKIR
Sonuç olarak;. Samsun Atakum Deniz Evlerine gelirseniz mutlaka Ballıbaba Dondurmasının farkındalığını fark etmeniz adına tatmanızı tavsiye ederim
Sevginin özü, kendi sevgini göstermekle başlar. ( Kazım İLHAN )
Düşündürebilmek, gelecek için üretilecek ürünün ana kapısıdır. ( Kazım İLHAN )
Toplumun ve ailenin en büyük ilacı doğru iletişimdir. ( Kazım İLHAN )
Sizlerin düşünce ve duygularınız benim için önemli; Paylaşmak ve paylaşılmasını istediğiniz konularınızı bekliyorum. Saygılarımla.
Birlikte siz, biz demeden, sıcak, sevecen ve mutlu birlikteliklerin bir arada olduğu sağlıklı neşeli yarınlar dilerim. Hoşça kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum