Reklam
Reklam

Ertuğrul Sağlam : Kazanırken keyif veren bir takım olacağız

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Nuri Asan Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenledi.

Ertuğrul Sağlam : Kazanırken keyif veren bir takım olacağız

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Nuri Asan Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenledi.

Ertuğrul Sağlam : Kazanırken keyif veren bir takım olacağız
09 Ocak 2020 - 19:37

Tüm vaktini ekibiyle birlikte Nuri Asan Tesisleri’nde geçirdiğini ifade eden Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, şampiyonluk kutlamalarını hayal ettiğini söyleyerek, “Amacımız bu kamp dönemleri, burada yaptığımız antrenmanlar, sizinle yaptığımız istişareler, taraftarlarla olan görüşmelerimiz, onlardan beklentilerimiz, şehrin vereceği destek bunların tek bir amacı var o da Samsunspor’un bu sene şampiyon olup birinci lige çıkması. Daha sonrasında da tabi bu beklentilerimiz devam edecek ve inşallah en kısa süre içerisinde de Samsunspor’u ait olduğu yere ve bütün ülkenin, futbol kamuoyunun beklediği yere taşıyabilmek. Bu doğrultuda çok çalışıyoruz. Ekibimizle beraber biz burada kalıyoruz. Sabah kalkıyoruz çalışma odasına giriyoruz, akşam çalışma odasından çıkıyoruz, odaya yatağımıza giriyoruz. Böyle yoğun bir dönem geçiriyoruz” dedi.
Pazar günü oynayacakları Gümüşhanespor maçını da değerlendiren Ertuğrul Sağlam, “İkinci yarıya güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bir taraftan 3 puan alırken diğer taraftan da taraftarlarımızın keyifle izleyecekleri maç oynamak istiyoruz ki herkes gelecek adına umutlansın. O yüzden iyi bir başlangıç bizim için önemli ve birçok insanı da yakından ilgilendiriyor. Kazanmak tabi ki bizim için önemli ama sadece kazanmanın yeterli olmayacağı bir maç oynayacağız. Ortaya koyacağımız mücadele, anlayış, futbol kalitesi ve skor bundan sonraki haftaları da çok olumlu bir şekilde destekleyecek bir karşılaşma oynayacağız. O yüzden bu karşılaşma bizim için önemli” ifadelerini kullandı.
Cumhuriyet Meydanı’nda 25 Nisan tarihinin hayalini kurduğunu belirten Ertuğrul Sağlam, “Dün akşam tesislerde oturuyordum. Biraz ‘yürüyeyim’ dedim ve çıktım. Cumhuriyet Meydanı’na gittim. Orada biraz hayal kurdum. O günü yani 25 Nisan’ı hayal ettim. Kalabalığı, sahneyi hayal ettim. Bunu oyuncularımıza da söylüyorum. Böyle bir hedefe giderken hayal kurun, bazı şeylerin hayalini yaşayın, beyninizde zihninizde canlandırın ve inanın o iş insanı motive ediyor. Dün oradan buraya bir geldim daha fazla enerjik ve daha farklı bir şekilde geldim. Allah bize o günü göstersin inşallah” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum